Ми віримо, що кожна людина заслуговує на ідеальний зір. На цьому базується місія «Нового Зору»: ми підвищуємо якість життя наших пацієнтів, допомагаючи їм виявляти любов до себе і своїх близьких завдяки поліпшенню зору, запобіганню сліпоти, а також розвитку офтальмології 

Саме тому ми створили практичний учбовий центр «Новий Зір» для лікарів із різним рівнем досвіду та знань, адже впевнені, що офтальмологія — це медицина майбутнього!

Наш принцип EDUCATE TO EMPOWER: ми прагнемо виховувати покоління медиків і давати їм можливість удосконалювати сферу охорони здоров'я.

Медичний учбовий центр "Новий Зір" має сучасно оснащений простір для занять на базі флагманської клініки мережі медичних центрів «Новий Зір» у Києві. Він створений зусиллями команди провідних офтальмохірургів та гарантує отримання практичних навичок у різноманітних форматах: від майстер-класів і лекцій до індивідуальних програм і стажувань.

Крім цього, досвідчені лікарі будь-якої спеціалізації мають можливість провести в центрі власний навчальний курс чи лекцію, адже учбовий центр пропонує різні організаційні пакети для лекторів 

Центр також є базою кафедри офтальмології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця та Національного університету охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика.