Безперервне навчання та постійне підвищення кваліфікації — одні з багатьох відмінностей лікарів медичних центрів «Новий Зір» 

Цього разу один із провідних офтальмохірургів мережі Олег Пархоменко відвідав Європейський конгрес катарактальних і рефракційних хірургів, що днями пройшов у Амстердамі.

Подія об’єднала провідних офтальмологів планети, зокрема її відвідав доктор Іоанніс Паллікаріс, який першим у світі виконав лазерну корекцію зору за методикою LASIK, а також є розробником методики лазерної корекції зору Epi-LASIK.

Узяв участь у конгресі й Роландо Тойос, американський лікар та вчений, який розробив протокол лікування синдрому сухого ока, спричиненого дисфункцією мейбомієвих залоз. Він провів майстер-клас, на якому поділився тонкощами та секретами своєї практики, інформував про результати досліджень із найбільш ефективних режимів лікування синдрому сухого ока за допомогою процедури IPL. До речі, ця процедура доступна й у наших медичних центрах 

Ми завжди раді навчатися в спеціалістів світового рівня та переймаємо досвід, щоб імплементувати його в нашу повсякденну роботу.