З 2014 року в офтальмологічних центрах "Новий Зір" лікують ветеранів АТО / ООС з діагнозом травматична катаракта, що постраждали під час бойових дій на Сході України.

Ця вкрай складна і дуже важлива операція дозволяє хлопцям повернутися як до продовження військової служби, так і до зайняття звичними справами в мирному житті.

Пишаємося нашими лікарями і дякуємо за їх працю!

#ЛікаріНовийЗір

Зелена Смуга с Олександром Куклишиным.

20 июля 2021 г.  · 

Успішно зроблено ще одну операцію в рамках проєкту

"100 очей" - проведення безкоштовних офтальмологічних операцій для ветеранів АТО / ООС постраждалих під час бойових дій на Сході України з діагнозом травматична катаракта. Відновлення зору дозволить учасникам бойових дій повернутися як і до продовження військової служби, так і можливість повернення до повного зайняття звичними справами в мирному житті.

Щиро подяка партнерам проєкту, завдяки яким це стало можливими - Co Cf "Ukrainian Compassion Project"/Бо "Бф "Український Проект Милосердя", зокрема Emil Alibeili та Tofik Teymurov, Medical Ministry International Canada, Медичні центри Новий Зір, зокрема лікарю-офтальмологу Георгію Пархоменку та команді лікарів мережі, офтальмологічній компанії Alcon, а також учасникам і волонтерам Громадської організації Зелена Смуга.

Дякуємо нашим героям