У рамках конференції «Філатовські читання» наші лікарі-офтальмологи презентували колегам 5 доповідей, підготовлених у співпраці із кафедрою офтальмології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

У матеріалах конференції опубліковано 15 тез, написаних спеціалістами мережі медичних центрів «Новий Зір».

Варто додати, що «Філатовські читання» - це масштабна і значуща у професійному середовищі подія, на якій збираються для обміну досвідом провідні офтальмологи з усієї України, Європи, країн ближнього зарубіжжя.

Медичні центри «Новий Зір» на конференції представили:

Професор, доктор медичних наук, керівник із наукової діяльності мережі медичних центрів «Новий Зір» – Могілевський Сергій Юрійович.

Тема: «Рецидиви діабетичної макулопатії після вітреоретинальних втручань та ендотелін-1 у пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу».

Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Олег Георгійович Пархоменко.

Тема: Тема: «Нові ознаки точки просочування при центральній серозній хоріоретинопатії з субретинальним відкладанням фібринозного матеріалу за даними ангіорежиму SWEPT-source оптичної когерентної томографії».

Лікар-офтальмолог Марія Жовтоштан.

Тема: «Фоторефракційна кератектомія як метод корекції рогівкового астигматизму після наскрізної кератопластики для лікування кератоконусу 4 стадії».

Лікар-офтальмолог Альона Кисельова.

Тема: «Спосіб лазерного лікування рецидивуючої гіфеми з гемофтальмом після синустрабекулектомії».

Лікар-офтальмолог Василь Олегович Камінський.

Тема: «Гостра вікова мультифокальна вітеліформна дистрофія сітківки».

Лікар-офтальмолог вищої категорії із 30-річним досвідом роботи – Білий Михайло Володимирович.

Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Присяжна Світлана Василівна.

У доповідях лікарі-офтальмологи поділилися досвідом лікування пацієнтів із складними захворюваннями очей та нестандартними випадками, з якими нашим спеціалістам доводиться стикатися щодня.

Такий обмін досвідом — наша стихія.