Офтальмологічний центр «Новий Зір» став переможцем  у номінації «Найкращий офтальмологічний центр 2020 року» у рамках найавторитетнішого національного конкурсу «Українська Народна Премія»!

Ця нагорода надзвичайно важлива для нас. У 2020 році весь світ, і наша країна в тому числі, опинилися у карантинних обмеженнях через епідемію ковіду, що призвело до переналаштування всіх бізнес-процесів. Однак, ми швидко адаптувалися до змін і продовжили впевнено працювати за абсолютно нових умов із дотриманням усіх санітарних норм.

Ми вдячні всім пацієнтам, які довірили нам своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, і протягом року скористалися нашими послугами. Дякуємо Вам за довіру і впевненість у центрах «Новий Зір».

Щиро дякуємо всій команді лікарів, медсестр, операторів контакт-центру, адміністративного ресурсу, які щодня допомагають пацієнтам.

Надання якісних офтальмологічних послуг - найголовніше завдання, і ми робимо все можливе, щоби наші пацієнти могли вчасно і якісно пройти діагностику і отримати офтальмологічне лікування.

Саме тому нам довірили свій зір більше ніж 300 тисяч пацієнтів! 

Дякуємо всім за довіру 

Це наша спільна перемога!