Шановні клієнти!

У період введення заходів карантину, медичні центри «Новий Зір» змінюють графік роботи і вводять безпрецедентні заходи захисту.

Починаючи з 25 березня, ми приймаємо лише тих пацієнтів, кому вкрай необхідна офтальмологічна допомога, та які потребують нагляду та лікування після проведеного раніше операційного втручання. Усі планові консультації, діагностики та операції – припиняються до 24.04.2020 року.

Хочемо підкреслити, що зміна графіку роботи – це не просто економічна доцільність, а, перед усім, піклування про здоров’я і безпеку наших пацієнтів та лікарів.

Слідкуйте за новинами. Вся оперативна інформація буде публікуватися на офіційних сторінках центру. Наші фахівці залишаються онлайн і в телефонному режимі з 9:00 до 18:00 пн-сб.

 

Санітарні заходи проти поширення коронавірусу, впроваджені в медичних центрах «Новий Зір», згідно з рекомендаціями МОЗ та ВООЗ:

 

На стадії дзвінка

Перед записом до лікаря співробітники контакт-центру проводять скринінг-опитування пацієнта щодо його самопочуття.  Звертаємо увагу, якщо ви нещодавно повернулися із країни, де зафіксовані випадки COVID-19, і у вас є симптоми респіраторного захворювання, потрібно звернутися до служби швидкої допомоги за номером 103.

 

В залі очікування

Ми посилили контроль на вході для пацієнтів та співробітників центру: всім проводимо вимірювання температури тіла. Температура вимірюється медичним представником «Новий Зір» в захисній масці за допомогою температурного сканера. У разі виявлення підвищеної температури, ми будемо рекомендувати звернутися до сімейного лікаря для подальшого обстеження.

Ми зробили більш частим графік прибирання, також додатково засобами дезінфекції обробляються коридори, туалети, дверні ручки, робочі поверхні.

Збільшена кількість провітрювань приміщень центрів.

Встановили дозатори з антисептичним розчином для обробки рук пацієнтів та співробітників.

Збільшили проміжок часу між записом до лікаря, щоб зменшити ймовірність безпосереднього контакту між пацієнтами.

Забезпечили відвідувачів медичного центру одноразовими бахілами.

 

В кабінеті лікаря

Всі лікарі перед початком роботи проходять температурний скрінінг та опитування щодо самопочуття.

Всі робочі поверхні та прилади в кабінетах обробляються дезінфікуючими засобами після кожного пацієнта.

Всі лікарі працюють у одноразових масках.

Медичний персонал проводить регулярні провітрювання кабінетів.

Просимо наших відвідувачів віднестися з розумінням до посилених заходів безпеки, адже все зроблено заради здоров’я наших пацієнтів та співробітників центру.

Бажаємо міцного здоров’я! Бережіть себе та своїх близьких.